Akademia Kodowania - zaczynamy już w listopadzie!

Już od listopada 2014 r. rozpoczyna się  Akademia Kodowania w naszej szkole. W ramach Akademii będziemy realizowali dwa projekty: Mistrzowie kodowania dla klas IV-VI oraz Koduj z klasą dla uczniów klas I - III. Mamy nadzieję, że do projektów dołączą  nauczyciele i rodzice. Będziemy uczyć się języka programowania. Udowodnimy, że nie tylko informatycy mogą pisać programy, tworzyć gry itd. Najciekawsze projekty uczniów będą dostępne w naszej bazie.

Języki programowania są narzędziem, które pozwala uczniom rozwijać myślenie kreatywne, doskonalić umiejętności analityczne, nadążać za postępem techniki. Programowanie stało się – obok języka ojczystego i jednego języka obcego – trzecim językiem, który każdy człowiek powinien znać choć na podstawowym poziomie, by rozumieć otaczający go świat i zachodzące w nim zmiany.

Zapraszamy wszystkich!

Program naszej Akademii już wkrótce. Informacje będzie można uzyskać na stronie naszej szkoły, plakatach lub u wicedyrektor M.Rybak, M.Drewniak, E.Ciężadło, B.Lenartowicz. Poniżej przedstawiamy film ze szkolenia nauczycieli w Rzeszowie.

Link do filmu ze szkolenia nauczycieli w Rzeszowie

</

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting