Indywidualne biegi przełajowe
Tegoroczne indywidualne biegi przełajowe cieszyły sie duza popularnoscia wsród uczniów naszej szkoły. Chetnych do sprawdzenie swoich umiejetnosci było 56 uczniów.Klasa 6 i 5 biegła na dystansie 1100 m a klasa 4 i 3 na dystansie 600 m.

W kategori młodszej wśród dziewcząt startujacych z powiatu mieleckiego zwyciężyła Patrycja Kokoszka uczennica klasy pływackiej , która tym samym awansowała do finału wojewódzkiego.
W kategori starszej wsród dziewcząt potrójny sukces - na miejscu 2 Karolina Kubik, miejsce 4 Oliwia Rębacz i miejsce 6 Patrycja Rusek, uczennice klas siatkarskiej i pływackiej,które awansuja również do finału wojewódzkiego.
Wśród chłopców najlepszy był Bartłomiej Krężel ,który zajął 11 miejsce,to samo miejsce zajęła również Ania Blicharz.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting