Święto tańca w naszej szkole!

06.05.2014r. Odbył się II Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Na parkiecie zaprezentowało się 34 uczestników w 14 prezentacjach tanecznych. Całą imprezę uświetnili swoimi występami zaproszeni goście: Oliwia Lorkowska i Mikołaj Sajek – para klasy tanecznej B, trenujący pod okiem instruktora i choreografa p. Luizy Kozioł z Mieleckiej Szkoły Tańca „Elida” oraz cztery pary tańca narodowego w formie towarzyskiej z SCK w Mielcu, których instruktorem i choreografem jest p. Alicja Skopińska.

Jury przyznało w I kategorii wiekowej kl. I-III:

I nagrodę dla Patrycji Sitnik, Dominiki Warchałowskiej, Zuzanny Skowron, Lilianny Bochenek -mini formacji z kl.2e

II nagrodę dla Emili Tara i Macieja Kukulskiego z kl. 3a

III nagrodę dla Emili Tara i Karoliny Kozioł z kl. 3a

w II kategorii wiekowej klasy IV- VI:

I nagrodę dla Julii Gancarz z kl. 4f

II nagrodę dla Aleksandry Cwanek z kl. 4f

III nagrodę dla Marty Nowińskiej z kl. 4g

Zwyciężczyni II kategorii wiekowej sprawiła sobie tym samym prezent urodzinowy, wszystkiego najlepszego :).

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom GRATULUJEMY!!! Zapraszamy za rok.

Cyfrowa szkoła

moodle