II MIędzyszkolny Konkurs Zespołów Tanecznych "Dance2014"

Dwa zespoły taneczne z naszej szkoły "TIP-TOP" w składzie: Nikola Bara, Kamila Knap, Natalia Kwoka, Laura Rostecka, Julia Gancarz, Marta Nowińska i Magdalena Juszczyk oraz młodsza grupa taneczna '' TOP- TOP young" w składzie: Michał Bania, Adriana Bochenek, Hubert Chorązki, Wiktor Dudek, Tobiasz Furgał, Jagna Ignatowicz, Marta Kacwin, Kornel Majkiewicz, Aleksandra Szaknis, Szymon Światowiec uczestniczyły 29.04.2014r. w II Międzyszkolnym Konkursie Zespołów Tanecznych "Dance2014". Obydwa zespoły zdobyły wyróżnienia. GRATULUJEMY.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting