Ferie zimowe w SP6


Podczas ferii zimowych w SP 6 zorganizowano zimowy wypoczynek dla uczniów klas I-VI. Zajęcia były prowadzone przez panie: Beatę Feret, Elżbietę Ciężadło, Beatę Czarnotę, Renatę Pieńczewską, Mariolę Kobos i Dorotę Wieczorek. Dla uczestników przygotowano urozmaicony program zajęć. Dzieci brały udział w zajęciach umuzykalniających w Szkole Muzycznej Yamaha, podczas których uczyły się gry na gitarze, perkusji, flecie, keyboardzie.

W Spółdzielczym Domu Kultury uczestniczyły w ciekawych zajęciach plastycznych. Wykonywały okolicznościowe kartki, przyszywały guziki i cekiny, projektowały biżuterię. Podczas zajęć modelarskich w SDK zrobiły prosty model samolotu. Odwiedziliśmy również Samorządowe Centrum Kultury, gdzie dzieci uczestniczyły w balu karnawałowym, projekcji filmów, zajęciach tanecznych oraz oglądały wystawę plastyczną pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Swoją sprawność ruchową mogły sprawdzić na sali gimnastycznej, basenie i lodowisku. Niektórzy po raz pierwszy założyli łyżwy i nauczyli się na nich jeździć. Dzięki bogatej ofercie zajęć uczniowie mieli możliwość ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas.


EC i BF

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting