„Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału”
 – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.”

James Madison

Z wielką radością informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023 dzięki sumiennej pracy uczniowie naszej szkoły osiągnęli wyjątkowe sukcesy w Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Do tych uczniów należą:

GABRIELA PYRSAK              LAUREATKA KONKURSU Z BIOLOGII (opiekun p. Jolanta Wieczerzak

LAUREATKA KONKURSU Z CHEMII (opiekun p. Elżbieta Walat)

ALEKSANDRA ŁĄCZ            LAUREATKA KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO (opiekun p. Agnieszka  Brunecka)

TOMASZ BOLECHAŁA         LAUREAT KONKURSU Z MATEMATYKI ( p. Dorota Mazur i p. Monika Wojtuszewska)

DIANA SMERTELNA             FINALISTKA KONKURSU Z JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO (opiekun p. Anna Ungeheuer)

YELYZAVETA PUSTOVA       FINALISTKA KONKURSU Z JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO (opiekun p. Anna Ungeheuer)

DANIEL BOROWIEC               FINALISTA KONKURSU Z BIOLOGII (opiekun p. Jolanta Wieczerzak)

MAURYCY ŚLIZ                         FINALISTA KONKURSU Z CHEMII (opiekun p. Elżbieta Walat)

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom.

MR