24 kwietnia br. w Krośnie odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. Zawodniczki, które trenują pod okiem Joanny Rusek i Bogusława Omiotka w składzie: Maja Ftara, Zuzanna Głogowska, Zuzanna Miśkiewicz, Adrianna Siedlecka, Paulina Gąska, Matylda Malec po raz kolejny wywalczyły złoty medal w pływaniu sztafetowym 6x50 m stylem dowolnym.

Chłopcy w składzie: Piotr Markowski, Ksawery Forczek, Miłosz Piątek, Kamil Tabor, Jakub Hałka, Miłosz Nycek na tym samym dystansie zajęli 3. miejsce, zdobywając brązowy medal. W pływaniu indywidualnym mistrzynią została Zuzanna Głogowska na dystansie 50 m stylem dowolnym, miejsce 4. wywalczyli Maja Ftara oraz Piotr Markowski, Paulina Gąska zdobyła 5. miejsce a Matylda Malec 6. miejsce.

Gratulujemy świetnych wyników i życzymy dalszych sukcesów.