5 kwietnia 2023 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Wydarzenie przygotowali uczniowie z klas IV – VIII wraz z nauczycielami: panią Barbarą Mądro, panią Alicją Jasińską i panią Joanną Gil.

W uroczystości wzięła udział cała społeczność uczniowska, dyrekcja szkoły oraz rodzice. Podczas uroczystości uczniowie przybliżyli zebranym tradycje i zwyczaje  związane z Wielkanocą. Nie zabrakło wielkopostnych i wielkanocnych piosenek oraz wierszy. Na koniec pan dyrektor Grzegorz Tychanowicz złożył wszystkim uczestnikom serdeczne wielkanocne życzenia.