Pasowanie...

18 października 2012 r. nasza szkoła oficjalnie przyjęła do swego uczniowskiego grona pierwszoklasistów z sześciu oddziałów. Była to niezwykła uroczystość, bowiem już po raz pięćdziesiąty w tych murach” dzieci ślubowały być dobrym uczniem. W tym samym dniu odbyło się także pasowanie na ucznia sportowca członków sportowych klas czwartych – siatkarskiej i pływackiej.

Pasowania dokonał dyrektor SP 6 Grzegorz Tychanowicz. Wcześniej jednak dzieci musiały wykazać się wiedzą, a także wieloma umiejętnościami, w celu udowodnienia, że nie są już „żółtodziobami”, a prawdziwymi uczniami. Odświętnie ubrane i przejęte pierwszaki pięknie śpiewały, tańczyły i recytowały.

Podczas uroczystości towarzyszyli im licznie zgromadzeni goście, rodzice i nauczyciele. Dzieci otrzymały na pamiątkę piękne dyplomy i książki oraz życzenia i gratulacje. Po
uroczystości odbyła się sesja fotograficzna, a po niej spotkania w klasowych gronach.

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting