9 grudnia nasi uczniowie brali udział w Ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek” pod patronatem Wydawnictwa Edgard Języki Obce. Uczniowie mogli przygotować się do konkursu na bezpłatnej platformie Lingos,

na której czekała na nich gotowa baza słów i zwrotów z arkusza konkursowego, dostosowana do jego kategorii wiekowej. Uczniowie wykonywali lekcje w formie interaktywnych fiszek, aktywnie – bez bezmyślnego uczenia się na pamięć.

W kategorii uczniowie 4-5 klasy:

I miejsce otrzymała Nadia Kuras z klasy 5b (opiekun Renata Jaśkiewicz) oraz
Marika Szwaja z klasy 5c (opiekun Anna Majocha).

II miejsce otrzymał Szymon Wilk z klasy 5a (opiekun Bernadetta Szatkowska).

III miejsce otrzymali Jan Róg i Filip Ząbek z klasy 5a (opiekun Bernadetta Szatkowska).

W kategorii uczniowie 6-7 klasy:

II miejsce otrzymała Roksana Gąsiorek z klasy 7e (opiekun Renata Jaśkiewicz).

Uczniowie otrzymali dyplom laureata, prestiżowy tytuł „Mistrza Słówek” i nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Edgard Języki Obce oraz Pakiet Premium na platformie Lingos. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

koordynator konkursu

Bernadetta Szatkowska