W czwartek 26 maja w restauracji Imperium odbył się komers klas ósmych, które w tym roku szkolnym opuszczają mury naszej szkoły. Bal, kończący ośmioletnią naukę w SP nr 6 w Mielcu, został zorganizowany przez Radę Rodziców i opiekuna SU panią Monikę Ćwiok. Na komersie „szóstki” bawiła się ponad setka uczniów i zaproszeni goście: dyrektor szkoły pan Grzegorz Tychanowicz oraz wychowawcy klas ósmych.

Wspaniała atmosfera, radość i wspólna zabawa towarzyszyła naszym uczniom podczas całej imprezy. Oprawę muzyczną i efekty świetlne zapewnili znakomici panowie: DJ Promeal i DJ Mamba. W przerwach między tańcami był czas na wspólne pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy uczniowie zgodnie podkreślali, że najważniejsze w tym dniu było dla  nich to, aby odpocząć  po trzydniowym maratonie egzaminacyjnym, miło spędzić czas i w ciekawy sposób podsumować kilka lat nauki w szkole. Słodką  niespodzianką dla naszych przyszłych absolwentów okazał się piękny okolicznościowy tort, który wyglądał cudownie, a smakował jeszcze lepiej. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Nasi uczniowie jednogłośnie orzekli, że był to wyjątkowy czas, który na zawsze zostanie w ich pamięci. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania tego uroczystego wydarzenia dla naszych uczniów, a w szczególności Rodzicom, którzy dzielnie czuwali , aby komers odbył się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

red. M.Ćwiok