Projekt sportowy „Akademia Małych Zdobywców”
czcionka

Nasza szkoła przystąpiła do projektu sportowego „Akademia Małych Zdobywców” realizowanego przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie. Ideą tego programu jest propagowanie aktywnej postawy i kształcenie umiejętności sportowych, potwierdzonych zdobyciem poszczególnych sprawności: turysta/rowerzysta, piłkarz, gimnastyk, lekkoatleta, tancerz, saneczkarz. Do programu zostali zakwalifikowani uczniowie z klasy III b, którzy uczestnicząc w pozalekcyjnych zajęciach sportowych walczą o tytuł „Małego Zdobywcy”.

Projekt prowadzi pani Mariola Kobos.

Uczestnikom programu życzymy dobrej zabawy i powodzenia w zdobywaniu sprawności.

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting