„Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”
czcionka

29 marca 2021 r. rozstrzygnięto miejski Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna” organizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu. Na konkurs wpłynęło prawie 400 prac plastycznych z całego miasta Mielca. Miło nam poinformować, że laureatami tego konkursu zostali: Amelia Szczepańska i Laura Nowak – kl. I a, opiekun p. M. Pieróg, Dawid Szostak – kl. I c, opiekun p. B. Feret, Olaf Piątek i Weronika Wielgosińska – kl. II a, opiekun p. D. Kaławaj. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Feret

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting