Pasowanie na Świetlika
czcionka

W dniu 19.03.2021 r. zgodnie z wieloletnią tradycją w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość „Pasowanie na Świetlika”. Do społeczności świetlicowej zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych, którzy podczas pasowania brali udział w różnych zabawach i konkurencjach sportowych. Było dużo śmiechu, pozytywnej energii i zdrowej rywalizacji. Wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki ufundowane przez sponsorów. Z kolei podopieczni świetlicy przygotowali w ramach podziękowania piękne laurki.

Nowym świetlikom życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych w świetlicy szkolnej. Nad bezpiecznym przebiegiem uroczystości czuwały p. Anna Łączak i p. Karolina Mielnicka.

Red. A.Łączak

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting