Konkurs na stroik świąteczny wielkanocny rozstrzygnięty!
czcionka

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie zdjęć pięknych, pomysłowych, niezwykłych prac. Rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, spłynęło 122 prace. Wszystkie prace zasługują na nagrody, niestety nie jest to możliwe. Po długich pertraktacjach postanowiono nie przyznawać miejsc. Natomiast nagrodzono następujących uczestników konkursu: Mateusz Lalik 1c, Wojtek Kotwica 2a, Zuzia Madycka 3b, Mateusz Ćwiek 4b, Lena Dudek 5e, Sara Łagowska 6d, Paula Potyrała 7e. Nagrodzonym gratulujemy!!!

Ze względu na sytuację związaną z pandemią nie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu naszej szkoły (ul Solskiego 8) od 29 marca 2021 od godziny 9.00.

Nagrodzone prace prezentujemy tutaj. Pozostałe prace będą prezentowane na szkolnym facebooku, zapraszamy do podziwiania.

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting