„Wiosna”- konkurs plastyczny w świetlicy.
czcionka

W dniu 19.03.2021 r. rozstrzygnięto świetlicowy  konkurs plastyczny ”Wiosna”, przeznaczony dla wychowanków świetlicy. Celem konkursu było rozbudzanie wyobraźni oraz kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, doskonalenie umiejętności wyrażania się poprzez sztukę oraz poszerzanie wiedzy przyrodniczej poprzez obserwację otaczającego świata i czerpanie z niego inspiracji do własnej twórczości. Prace należało wykonać w formacie A4, dowolną techniką plastyczną. Kryterium oceny jury była: oryginalność, pomysłowość i materiał użyty do wykonania prac. Najważniejsze jednak było samodzielne działanie dziecka. Zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu pozwoliło  uczestnikom  odkrycie  własnych uzdolnień i uzyskanie poczucia  wiary w siebie. Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie upominki. Nad organizacją i sprawnym przebiegiem konkursu czuwała p. Joanna Osnowska .

 

Laureatami  konkursu zostali:

W klasach I:

I miejsce: Oliwia Krok IC

II miejsce: Agnieszka Pęgiel IB

III miejsce: Gabriel Smołka IB

Klasa II:

I miejsce: Krystian Galary IIA

II miejsce: Wiktoria Wolak IIB

III miejsce: Dominika Sadłoń IIB

Klasa III:

I miejsce: Oliwier Buczek IIIA

II miejsce: Kamila Trojnacka IIIA

III miejsce: Adrianna Antoniou IIIB, Aleksandra Barzyk IIIA (ex aequo)

J.O.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting