"Mała książka - wielki człowiek"
czcionka

Kampania społeczna "Mała książka - wielki człowiek" realizowana przez Instytut Książki trwa od 2017 r. Celem projektu jest uświadomienie rodzicom korzyści płynących z czytania z dziećmi oraz zachęcanie do wspólnej lektury. W roku szkolnym 2020/2021 Instytut przygotował pakiety materiałów dla uczniów rozpoczynających naukę w klasach pierwszych.

Na początku marca pierwszaki z naszej szkoły wzięły udział w spotkaniu czytelniczym zorganizowanym przez bibliotekarki, podczas którego przekazano im pakiety przesłane przez IK - "Pierwsze abecadło" z wycinanką i materiałami dla rodziców. Uczniowie wysłuchali też fragmentu książki D. Terakowskiej pt. " Babci Brygidy szalona podróż po Krakowie". W klasie 1b na zajęciach plastycznych powstały piękne prace z wykorzystaniem otrzymanych materiałów.
 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting