Biblioteka SP 6 ma swój Ex-libris
czcionka

W I półroczu 2020/2021 w ramach realizacji 3. Priorytetu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Uczniowie klas 1 - 7 brali udział w projekcie czytelniczo-plastycznym " Ex-libris - znak własnościowy biblioteki". Efektem współpracy biblioteki z nauczycielem plastyki p. Doroty Łaz było zgłoszenie 57 prac uczniów do konkursu na projekt znaku dla szkolnej biblioteki. Laureatami w konkursie zostali :

- w kategorii klas 1 - 4 : Szymon Pyrsak z klasy 1c oraz Aleksander Skowron z klasy 1b,

-  w kategorii klas 5 - 7: Michał Krempa z klasy 5a oraz Gabriela Guła z klasy 5d.

Przyznano też wyróżnienia dla Jana Szwai z klasy 6b, Miłosza Mroczka z klasy 6c, Aleksandry Kagan z klasy 6e oraz Oliwii Opałacz z klasy 7e.

Miło nam poinformować, że pieczęć została wykonana na podstawie Ex-librisu zaprojektowanego przez ucznia klasy 5a - Michała Krempy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!

Rekrutacja 2021/2022

Szkoła w chmurze