Konkurs świąteczny – wielkanocny
czcionka

Jak co roku ogłaszamy konkurs plastyczny na ozdobę świąteczną związaną ze świętami wielkanocnymi. Każdy uczeń naszej szkoły może wziąć udział. Należy wykonać dowolną ozdobę świąteczną, np.: stroik, pisanka, baranek, koszyczek wielkanocny, palma, itp.... Praca ma być przestrzenna wykonana przez jedna osobę.

Należy zrobić zdjęcie pracy i wysłać na czat w aplikacji Microsoft Teams do nauczyciela plastyki: Doroty Łaz. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, najciekawsze prace zostaną nagrodzone i będę prezentowane w formie wystawy online na stronie szkoły. Wszystkie prace będą prezentowane na szkolnym facebooku.

Termin odsyłania zdjęć prac: 26.03.2021, godz 15.00.

 

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting