Podsumowanie akcji – Świąteczna kartka
czcionka

Święta Bożego Narodzenia są szczególnym czasem w roku. Dzięki wzajemnej pomocy możemy sprawić, aby stały się one jeszcze piękniejsze i radośniejsze. Z tą myślą w naszej szkole została przeprowadzona akcja MEN #RazemNaŚwięta.

Uczniowie, rodzice oraz pracownicy podjęli się m.in. własnoręcznego wykonania kartek świątecznych. Dzięki tej inicjatywie zebrano 54 bożonorodzeniowe kartki, na których organizatorzy wpisali  życzenia, następnie je zaadresowali i wysłali do osób starszych.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w udział w tej akcji!

red. Agnieszka Bajor

 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting