Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.               
Konkurs na stroik bożenarodzeniowy rostrzygnięty!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłanie zdjęć pięknych, pomysłowych, niezwykłych prac. Rezultat przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, spłynęło 93 prace. Wszystkie prace zasługują na nagrody, niestety nie jest to możliwe. Po długich pertraktacjach postanowiono nie przyznawać miejsc. Natomiast nagrodzono następujących uczestników konkursu: Antoś Pogoda kl 1c, Szymon Pyrsak kl 1c, Dawid Szostak kl 1c, Szymon Toczek kl 2a, Wojtek Łubiarz 3c, Amelia Bizoń kl 4a, Antoni Pieróg kl 5b, Jakub Tokarz kl 6e, Monika Mazur kl 7d. Nagrodzonym gratulujemy!!!

Ze względu na sytuację związaną z pandemią nie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Nagrodzonych zapraszamy po odbiór nagród do sekretariatu naszej szkoły (ul Solskiego 8) w dniach 21 i 22 grudnia 2020 w godzinach od 7.00do 15.00.

Nagrodzone prace prezentujemy tutaj. Pozostałe prace będą prezentowane na szkolnym facebooku, zapraszamy do podziwiania.

 

 

 

E-dziennik

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting