Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.               
Kartki świąteczne
czcionka

Nasza szkoła w okresie przedświątecznym bierze udział w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”. Ma ona na celu przede wszystkim budowanie wspólnot i umacnianie więzi międzypokoleniowych oraz kształtowanie poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. W tym czasie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie, szczególnie osoby starsze.

Proponujemy zatem jako jedno z działań, wykonanie kartek z życzeniami dla seniorów. W erze telefonów i portali społecznościowych akcja ta ma bowiem także promować tradycyjne sposoby przekazywania życzeń świątecznych.

 

Uczestnik akcji wykonuje kartkę związaną z tematyką Świąt Bożego Narodzenia w formacie A6, która może łączyć różne techniki i materiały. Do dekoracji należy wykorzystać zewnętrzną część kartki. Prosimy pracę podpisać na osobnej kartce i włożyć do foliowego opakowania. Na odwrocie kartki zostaną umieszczone przez organizatora życzenia i adres odbiorcy. Prace te należy dostarczyć do naszej szkoły przy ul. Solskiego do 17 grudnia 2020r. Do składowania kartek będzie przygotowane pudełko w holu szkoły.

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkoły do przyłączenia się do tej akcji.

 

 

 

E-dziennik

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting