Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.
Szkolna Liga Gamingowa
czcionka

Szkolna Liga Gamingowa składa się z 3 oddzielnych turniejów gier komputerowych. Pierwszym z nich jest turniej z gry League of Legends - przeznaczony dla graczy od 12 roku życia, dla którego celami są m.in. integracja osób należących do jednej szkoły, umożliwienie poznania nowych znajomych z całego powiatu oraz dostarczenie uczniom rozrywki, o którą tak trudno w dzisiejszych czasach.

Pozostałe 2 turnieje będą się rozgrywały w grach, które rozwijają zdolności logicznego myślenia ("piłka" na platformie Kurnik) oraz zdolności językowe ("literaki" również na tej samej platformie). W nich udział mogą wziąć nawet uczniowie młodszych klas.

Zapisy trwają do 27 XI 2020 do północy.

Dodatkowo dla uczestników przewidziane są cenne i atrakcyjne nagrody.

Szkolna Liga Gamingowa

Szkoła w chmurze