Nauczanie zdalne dla uczniów klas I - VIII od 9 listopada 2020 r.
Sterylizatory dla szkoły z Urzędu Miasta
czcionka

Z początkiem października nasza szkoła otrzymała z Urzędu Miasta  1 duży  i 15 małych sterylizatorów marki NAVITEL. Są to profesjonalne  urządzenia, które podczas swojej pracy filtrują powietrze, oczyszczając jego zawartość ze wszystkich bakterii i wirusów w tym również COVID-19. Umieszczone zostały w świetlicy szkolnej oraz na korytarzach, salach gimnastycznych i jadalniach w obu budynkach naszej szkoły. W okresie pandemii sterylizatory powietrza znacząco poprawią bezpieczeństwo uczniów, pracowników oraz wszystkich osób przebywających na terenie szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania dla Pana Prezydenta Miasta Mielca za przekazanie szkole urządzeń.

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze