Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV - VIII.
Pływanie
czcionka

Międzyszkolny Klub Sportowy Ikar Mielec zaprasza dzieci klasy trzeciej na zajęcia doskonalące technikę pływania w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 15.00-16.00. Dodatkowe informacje – 601766432 Joanna Rusek

Podkarpacka Pływacka Liga Dzieci

W sobotę 02.10.2020 r. na basenie w Nowej Dębie odbyła się Podkarpack Pływacka Liga Dzieci 10-11 lat – I edycja jesień 2020. W zawodach wzięło udział 148 zawodników z 15 klubów. Nasz klub reprezentowało 18 zawodników. W klasyfikacji generalnej IKAR MIELEC zajął 3 miejsce, zdobywając 9 medali (1 złoty, 3 srebrne, 5 brązowych).

Medaliści (podopieczni Bogusława Omiotka i Joanny Rusek) to:

W kategorii 10 lat:

Matylda Malec - dwa srebrne medale na dystansach 50m stylem grzbietowym i 100m stylem zmiennym.

Nikodem Padykuła - dwa brązowe medale na dystansach 50m stylem grzbietowym i 100m stylem zmiennym.

W kategorii 11 lat:

Maja Ftara - złoty medal na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Norbert Baran - brązowy medal na dystansie 50m stylem motylkowym.

Paulina Gąska - brązowy medal na dystansie 100m stylem grzbietowym.

Zuzanna Miśkiewicz - brązowy medal na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Dużo emocji dostarczyła nam sztafeta IKARA 4 x 50m stylem dowolnym zdobywając srebrny medal. Sztafeta w składzie Maja Ftara, Paulina Gąska, Norbert Baran, Mikołaj Bundyra.

Maja Ftara zdobywając złoty medal uzyskała największa ilość puntów i tym samym została najlepszą zawodniczką pierwszej rundy

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze