Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV - VIII.               
Pogadanka w świetlicy szkolnej z higienistką na temat COVID-19
czcionka

W dniu 24.09.2020r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z higienistką p. M. Siembab, które zorganizowała p. J. Osnowska. W spotkaniu brały udział klasy 3B, 3C. Uczniowie z wielką uwagą słuchali informacji na temat COVID- 19. Dowiedzieli się jakie są objawy i jak się chronić przed wirusem. Zadawali wiele pytań, na które odpowiedział nasz gość. Na koniec spotkanie uczniowie wręczyli własnoręcznie wykonaną laurkę w ramach podziękowań za tak cenne informacje oraz wszyscy razem w bezpiecznej odległości zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

opracowała J.Osnowska

 

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting