Nauczanie zdalne dla uczniów klas IV - VIII.               
„Moje piękne miasto – Mielec”
czcionka

W styczniu i lutym ubiegłego roku szkolnego na zajęciach plastyki uczniowie naszej szkoły wykonali prace na temat: „Moje piękne miasto – Mielec”. Zajęcia te poprzedzone były zapoznaniem uczniów z historią miasta oraz pogadankami na temat ciekawych miejsc w Mielcu. W obu budynkach miała być zorganizowana wystawa prac. Wszystko to z okazji 500 – lecia lokacji miasta Mielca. Niestety pandemia przeszkodziła w tych planach. Dlatego najciekawsze prace prezentujemy w postaci zdjęć oraz listy uczniów- autorów prac.

Kamila Wrażeń 8A, Kornelia Madycka 8B, Natalia Karmelita 8C, Amelia Kudłacz 8C, Oliwia Miga 8C, Sonia Zuba 8C, Julia Chomiuk 8D, Maja Tomczak 8D, Wiktoria Gawryś 8E, Martyna Stachowicz 7C, Krystian Zając 7C, Monika Mazur 7D, Maria Kozdęba 6E, Wiktoria Występek 7E, Aleksandra Baranowska 7F, Milena Berezak 7F, Aleksandra Kmiecik 7F, Eliza Kolb 7F.

Dorota Łaz

 

 

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting