Udany występ młodych siatkarek z SP 6 na Międzynarodowym Turnieju Siatkówki w Krakowie
czcionka

W dniach 11-13 września w hali ZSOS W Krakowie na Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Dziewcząt i Chłopców spotkały się drużyny młodziczek i kadetek (młodzicy, kadeci), w tym drużyna Szkoły Podstawowej nr 6 z Mielca. Mocno obsadzony turniej dał możliwość naszej drużynie rozegrania spotkań na bardzo wysokim poziomie.

Po wygraniu wszystkich meczów w fazie grupowej, dziewczęta z SP 6 były bliskie sprawienia niespodzianki na turnieju i pokonania mocnej reprezentacji Podkarpacia oraz walki o 1 miejsce z drużyna z Warszawy, która stanowi reprezentacje Mazowsza. Niestety minimalna przegrana dała mieleckim zawodniczkom 4 miejsce w turnieju.
Skład drużyny: Murjas Wiktoria, Bogdan Nadia, Bogdan Daria, Sobota Małgorzata, Ciechoń Wiktoria, Hyjek Kornelia, Baranowska Aleksandra. Tr. Beata Cetnar
 

E-dziennik

Procedury covid -19

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting