Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.               
„Każdy dzień jest przygodą”
czcionka

„Każdy dzień jest przygodą” – to hasło dwutygodniowego, wakacyjnego turnusu, który 17 lipca 2020 r. w ramach akcji „Lato w mieście”, zakończył się w naszej szkole. Był to niezwykle ciekawy i kreatywny czas dla wszystkich uczestników półkolonii. Zabawom i różnym formom aktywności nie było końca. Dzieci mogły wykazać się swoimi zdolnościami, talentami i kreatywnością. Rozwijały swoją aktywność fizyczną, doskonaliły zainteresowania (plastyczne, techniczne, muzyczne, filmowe, teatralne, przyrodnicze, sportowe). Podczas zajęć uczyły się koleżeństwa, właściwych postaw społecznych, zdrowej rywalizacji. Wspólnie spędzony czas był dla nich okazją do wzajemnych spotkań, zabaw, integracji i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i  niepowtarzalnego, poznały pracę policjanta i strażaka, aktywnie spędzały wakacyjny czas.

red. B.Czarnota

 

 

E-dziennik

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting