„Każdy dzień jest przygodą”
czcionka

„Każdy dzień jest przygodą” – to hasło dwutygodniowego, wakacyjnego turnusu, który 17 lipca 2020 r. w ramach akcji „Lato w mieście”, zakończył się w naszej szkole. Był to niezwykle ciekawy i kreatywny czas dla wszystkich uczestników półkolonii. Zabawom i różnym formom aktywności nie było końca. Dzieci mogły wykazać się swoimi zdolnościami, talentami i kreatywnością. Rozwijały swoją aktywność fizyczną, doskonaliły zainteresowania (plastyczne, techniczne, muzyczne, filmowe, teatralne, przyrodnicze, sportowe). Podczas zajęć uczyły się koleżeństwa, właściwych postaw społecznych, zdrowej rywalizacji. Wspólnie spędzony czas był dla nich okazją do wzajemnych spotkań, zabaw, integracji i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i  niepowtarzalnego, poznały pracę policjanta i strażaka, aktywnie spędzały wakacyjny czas.

red. B.Czarnota

Szkoła w chmurze