Od 18 stycznia 2021 roku wznowione zostają zajęcia dydaktyczne w trybie stacjonarnym dla klas I - III na dotychczasowych zasadach.               
„Drzwi Otwarte” w naszej szkole
czcionka

Wesoło i kolorowo było. w ,,Szóstce”! Przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami dnia 25 lutego 2020 roku odwiedzili naszą szkołę. Już w progach naszej placówki każdy maluch otrzymał drobny upominek. Rodzice dowiedzieli się, że „Szóstka” jest szkołą przyjazną dziecku, dba przede wszystkim o rozwój i bezpieczeństwo uczniów. Dzieci uczą się w nowocześnie wyposażonych salach: jako Cyfrowa Szkoła posiadamy projektory, tablice interaktywne, e-dziennik, a także dostęp do Platformy Edukacyjnej.  A nasze zaplecze sportowe – sale gimnastyczne, boisko sportowe, plac zabaw, sprzyjają rozwojowi fizycznemu naszych uczniów. W szkole jest też bardzo dużo zajęć pozalekcyjnych, więc każde dziecko znajdzie coś dla siebie interesującego, aby mogło rozwijać swoje zdolności.

Później w  zaczarowany świat nauki wprowadzili małych gości, nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 6. Przyszli uczniowie zwiedzając szkołę z zainteresowaniem podziwiali przepiękny taniec starszych uczniów. Z ciekawością zaglądali do każdej sali od „Małego plastyka”, poprzez Małego ekologa, matematyka, Europejczyka, informatyka, muzyka, sportowca, aż po nowoczesne trampoliny oraz salę sensoryczną, gdzie czekały na nich liczne atrakcje, zadania do wykonania, między innymi: ćwiczenia z tablicą interaktywną, łamigłówki, puzzle, rebusy…

Czas mijał bardzo szybko, a przyszli uczniowie i ich rodzice mogli się przekonać, że nasza szkoła jest bardzo przyjazna dziecku i sprzyja jego rozwojowi na najwyższym poziomie. Do zobaczenia we wrześniu!

red. L. Rogóż

 

 

E-dziennik

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting