Bezpieczne ferie

Ferie to nie tylko czas odpoczynku ale też i intensywnych zabaw. Aby zabawa była bezpieczna należy stale mieć w pamięci kilka prostych zasad, które służą zachowaniu zdrowia. Dbając o to, by wszyscy podopieczni świetlicy klas 1-4, wrócili zdrowo i bezpiecznie do szkoły po 2 tygodniach szaleństw, Pani Joanna Osnowska zorganizowała w dniu 10.01.2020 r. spotkanie z dwoma policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. W trakcie spotkania w świetlicy funkcjonariuszki przybliżyły dzieciom ryzyka nierozważnych zachowań pokazując jednocześnie mądre ich alternatywy. Policjantki przypomniały alarmowe numery w razie sytuacji zagrożenia. Zainteresowanie dzieci było ogromne i by wyrazić swą wdzięczność za tak mądrą lekcję obdarowały one policjantki ręcznie przygotowanymi podziękowaniami. Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowego zdjęcia.

red. Joanna Osnowska

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting