Konkurs na najciekawszą zakładkę do książki rozstrzygnięty.

W październiku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w Bibliotecznym Konkursie na Najciekawszą Zakładkę do Książki. Do biblioteki trafiło 28 zakładek. Zostały wykonane  różnymi technikami plastycznymi. Przyciągały wzrok ozdobami, wymyślnymi kształtami i kolorami. Jury złożone z pań bibliotekarek miało więc trudne zadanie, by z każdej klasy wybrać osobę, która wykonała najciekawszą pracę. Ostatecznie decyzja została podjęta i  przyznano nagrody.

 

Klasa 1a - Lena Bundyra
Klasa 1b - Lena Dul
Klasa 1c - Milena Smykla
W klasie 1a jury postanowiło przyznać też dwa wyróżnienia. Otrzymali je:
Szymon Toczek,
Jakub Kobos.
Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkimi upominkami.
Dziękujemy paniom wychowawczyniom za współpracę w organizacji konkursu. Zwycięzcom i ich rodzicom gratulujemy.
Red. J. Gil


 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

ANGIELSKI dla każdego

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting