DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro

28 i 29 listopada 2019 r. w naszej szkole odbędzie się kiermasz, którego celem będzie pomoc potrzebującym uczniom z naszej szkoły. ,,DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro’’ to hasło przewodnie naszych działań. Uczniowie z kl. 3a w przebraniach andrzejkowych oraz  uczniowie z klas starszych na terenie budynku przy ul. Solskiego oraz przy ul. Biernackiego będą zbierać takie dary jak: przybory szkolne, ubrania, zabawki używane lub nowe, słodycze oraz żywność o przedłużonym terminie ważności. Na kiermaszu będzie też można kupić ciasto przygotowane przez rodziców. Każde dziecko, które podzieli się z innymi przyniesionym przez siebie darem lub zakupi słodki wypiek dostanie order z podziękowaniem oraz słodycze. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji!

red. B. Feret

Konkursy 2019/2020