STRZELECTWO SPORTOWE” spotkanie z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 11.11.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w spotkaniu strzeleckim z okazji Dnia Niepodległości. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali: SZYMON KARDYŚ [44/50], LAURA OCHAB [40/50], RADOSŁAW PACUŁA [47/50], SYLWIA MAZUR [45/50], ANNA SZYLIŃSKA [48/50], DANIEL STALA [ 49/50], KACPER WĘGRZYN [13/50], BARTOSZ ŻUCZEK [ 49/50].  W nawiasie przy zawodniku zostały podane zdobyte punkty na ilość możliwych do zdobycia.

Spotkanie strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości zgromadziło nieoczekiwaną liczbę zainteresowanych osób, zarówno młodzieży szkolnej, dzieci jak i starszych. W zawodach wystąpiło 6 dziewcząt i 10 chłopców z 3 mieleckich szkół podstawowych. Wszyscy zainteresowani zostali podzieleni na grupy w zależności od wyboru broni, z której będą strzelać. Młodzież z klas ósmych została przydzielona do grupy, która strzelała z pistoletu sportowego [ typ. Margolin], kaliber 5.6mm, amunicją bocznego zapłonu 22LR. Każda z osób miała do oddania 8 strzałów, w tym 3 próbne.

Z całej grupy młodzieżowej wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała ANNA SZYLIŃSKA [SP6],która zdobyła 48 pkt na 50, na II miejscu znalazła się KAROLINA CZAPIGA [SP2], która zdobyła 48 pkt na 50 możliwych (miała gorszy wynik strzałów próbnych), a na III miejscu znalazła się SYLWIA MAZUR [SP6], która uzyskała wynik 45 pkt na 50 możliwych.

Wśród chłopców najlepszy wynik uzyskał KONRAD ROBAK [SP1], który zdobył 50 pkt na 50, na II miejscu znalazł się KAROL HYJEK [SP1], który zdobył 49 pkt na 50 możliwych. a na III miejscu znalazł się BARTOSZ ŻUCZEK [SP6], która uzyskał wynik 49 pkt na 50 możliwych, (miał  gorszy wynik strzałów próbnych).

Dodatkowe zawody strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości opłacone zostały przez organizatorów z LOK oraz przez UKS „ SOKÓŁ” działający przy SP2 w Mielcu. Wszyscy zawodnicy grupy młodzieżowej otrzymali pamiątkowe dyplomy, a najlepsi - okazałe puchary ufundowane przez LOK Mielec.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting