Spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Spotkanie z autorem książki p. Andrzejem Sową, w którym wzięła młodzież z klasy VII A pod opieką A.Ungeheuer w Miejskiej Bibliotece Publicznej z pewnością zapadnie na długo w ich pamięci. Andrzej Sowa jest autorem książki „Ocalony. Ćpunk w kościele”. W czasie spotkania jej autor opowiedział o swej przeszłości – o uzależnieniach (papierosy, alkohol, narkotyki), konfliktach z rodziną i prawem, o wielokrotnym balansowaniu na granicy życia i śmierci, a w końcu o cudownym ocaleniu i darowaniu życia przez … pana Boga. Dzisiaj Andrzej Sowa jest człowiekiem wolnym od nałogów, chociaż jak sam mówi, już dawno nie powinien żyć. W swym „nowym” życiu zajmuje się profilaktyką wśród uzależnionych, spotyka się z uczniami, by opowiedzieć im o tym, jak łatwo można skomplikować sobie życie, sięgając po różnego rodzaju używki.

Red. A.Ungeheuer

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting