Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

8 listopada bieżącego roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji sto pierwszej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami odśpiewała Mazurek Dąbrowskiego, wpisując się tym samym w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu”. Mieliśmy okazję zobaczyć poloneza w wykonaniu uczniów kl. 3a,wysłuchać recytacji wierszy w wykonaniu uczniów klasy 7c i 7f, podziwiać grę na różnych instrumentach muzycznych oraz wysłuchać pieśni w wykonaniu chóru szkolnego.

Ta patriotyczna akademia przyczyniła się do umocnienia naszych wzajemnych więzi i pogłębiła poczucie dumy z przynależności do narodu polskiego. Przypomniała nam, że wszyscy jesteśmy Polakami i wszyscy powinniśmy dbać o naszą Ojczyznę. red. I.H

 


 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

ANGIELSKI dla każdego

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting