To nie Halloween, lecz żywa lekcja przyrody w SP6.

W dniach 29 i 30 października 2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w żywej lekcji przyrody prowadzonej przez panią Renatę Węgrzynowicz z firmy ANUBIS. Na własne oczy mogliśmy obejrzeć wiele egzotycznych zwierząt zmiennocieplnych takich jak: straszyk nowogwinejski, skorpion, aksolot, traszki pirenejskie, scynek ognisty, gekon tygrysi, gekon złocisty, wąż zbożowy, żółtopuzik bałkański i ostojnica nakrapiana zwana rybką piaskową. Były też pająki: ptasznik czerwonoodwłokowy, ptasznik goliat, ptasznik złoty. Poznaliśmy wiele fascynujących faktów i ciekawostek dotyczących sposobu życia, zwyczajów i budowy tych zwierząt. Przy okazji okazało się, że nikt z SP6 nie boi się pająków, nawet takich wielkich!

red U.Tarnawska

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

ANGIELSKI dla każdego

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting