LEKCJE PIERWSZEJ POMOCY Z AUTOMOBILKLUBEM

W dniu 29 października 2019r. z inicjatywy nauczyciela przedmiotu Edukacja dla Bezpieczeństwa pana Izydora Ingrama odbyła się w naszej szkole lekcja z pierwszej pomocy, którą poprowadziła pani Weronika Czerwińska ratownik drogowy z Automobilklubu Mieleckiego.

Lekcja ta miała na celu utrwalenie wiadomości, którą uczniowie zdobyli na lekcji edukacji dla bezpieczeństwa. Młodzież mogła po raz kolejny skorzystać z bogatej wiedzy doświadczonego ratownika. Pani Weronika przytoczyła wiele sytuacji z własnego doświadczenia ratowniczego oraz opowiedziała o pracy sędziego na rajdach samochodowych. Ciekawostką był szczegółowy opis działania AED [ Automatycznego Defibrylatora Zewnętrznego].

Pomoc i cykliczność spotkań zaoferowana przez członków Automobilklubu Mieleckiego na pewno przyczyni się do lepszego poznania i zdobycia praktycznej wiedzy z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting