Pływacy „IKARA” Mielec w czołówce Polski

Ukazały się ogólnopolskie wyniki młodzików 12 i 13 lat w pływaniu za rok szkolny 2018/2019 opublikowane przez Polski Związek Pływacki. Uczniowie klas pływackich VI i VII Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, zawodnicy MKS IKAR Mielec wywalczyli bardzo wysokie miejsca w klasyfikacjach ogólnopolskich indywidualnie jak i drużynowo.

Maja Tchórzewska (trener Joanna Rusek) uczennica klasy VII f zajmuje drugie miejsce na 200 m stylem klasycznym, czwarte na 100 m stylem klasycznym oraz 9 na 200 m stylem zmiennym, Mikołaj Wilk (trener Robert Wieczorek) uczeń klasy VI f  plasuje się dwa razy na ósmym miejscu na 100 i 200 m stylem klasycznym i na 11 na 50 m stylem klasycznym w Polsce śród zawodników 12- sto letnich.

Sztafeta chłopców rocznik 2007 w wyścig 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie Alvaro Marcinek, Mikołaj Wilk, Weronika Dubiel i Adrian Ochalik zajęła 11 miejsce . Na wysokim miejscu w Polsce drużynowo zakończyli rywalizację uczniowie klasy VI f  zajmując 15 miejsce a na 28 uplasowali się uczniowie klasy VII f. W ogólnopolskich zawodach startowało 180 drużyn w każdym roczniku.

 

Gratulujemy .

Tekst RW

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting