Ogólnopolska akcja BohaterOn – włącz historię!

Małe, duże, mniej lub bardziej kolorowe, z flagą, ze znakiem Polski Walczącej, ale wszystkie wykonane starannie, z sercem, bo przecież ich adresatami są uczestnicy Powstania Warszawskiego. Kartki – w przeważającej większości z motywami patriotycznymi -  zostały opatrzone indywidualnymi życzeniami dla warszawskich Powstańców. W taki oto sposób już po raz trzeci uczniowie z naszej szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję BohaterOn – włącz historię! Zgodnie ze zmianami dokonanymi w tym roku przez Organizatora akcji wykonano własnoręcznie blisko 80 kart, które zostały wysłane na adres fundacji we Wrocławiu. Autorzy kartek to uczniowie z klas: IVa, VIe, VIIa, VIId, i VIIIa. Nauczyciele odpowiedzialni za przeprowadzenie akcji w szkole: B.Witkowska, A.Ungeheuer.

Red. A. Ungeheuer

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting