Wycieczka do Blizny i Pustkowa

25 września bieżącego roku uczniowie klasy 7f pod opieką pani Izabeli Haptaś i pani Urszuli Tarnawskiej byli na edukacyjnej wycieczce w Parku Historycznym w Bliźnie oraz w Europejskim Centrum Pamięci i Pojednania w Pustkowie. Młodzież miała okazję zapoznać się z historycznymi wydarzeniami z czasów II wojny światowej, które rozgrywały się na terenach położonych blisko Mielca. Uczniowie mogli usiąść w kokpicie samolotu, wejść do jeepa, czy przejść kawałek okopu, co z pewnością wzbogaciło ich wiedzę i uatrakcyjniło pobyt w muzeum.

 

red. I. Haptaś

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting