W czwartek tj. 17 października odbędzie się zbiórka surowców wtórnych przy ulicy Biernackiego od godz. 7.40 - 12.00 (plastikowe butelki, nakrętki, baterie).
"Bezpieczna droga do szkoły"

W ramach świetlicowego programu "Zawodowy zawrót głowy" wychowankowie świetlicy szkolnej spotkali się z policjantkami z  Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Podczas spotkania  omówiono zagadnienia dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły, bezpiecznym poruszaniu się po jezdni i przejściu dla pieszych. Wychowankowie poszerzyli wiadomości na temat spotkania z nieznajomym oraz utrwalili numery alarmowe w sytuacjach zagrażających ich życiu i osób z najbliższego otoczenia. Spotkanie zorganizowała p. Karolina Mielnicka przy współpracy z pozostałymi wychowawcami świetlicy szkolnej.

/Red. K. M/