"Bezpieczna droga do szkoły"

W ramach świetlicowego programu "Zawodowy zawrót głowy" wychowankowie świetlicy szkolnej spotkali się z policjantkami z  Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Podczas spotkania  omówiono zagadnienia dotyczące bezpiecznej drogi do szkoły, bezpiecznym poruszaniu się po jezdni i przejściu dla pieszych. Wychowankowie poszerzyli wiadomości na temat spotkania z nieznajomym oraz utrwalili numery alarmowe w sytuacjach zagrażających ich życiu i osób z najbliższego otoczenia. Spotkanie zorganizowała p. Karolina Mielnicka przy współpracy z pozostałymi wychowawcami świetlicy szkolnej.

/Red. K. M/
 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting