Rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 2 września 2019r. powitaliśmy w naszym gronie uczniów klas pierwszych. Wychowawcą klasy Ia jest pani Dorota Kaławaj, Ib- pani Mariola Kobos, a Ic – pani Elżbieta Kwiecień. Nowych uczniów powitały klasa IIb  pod opieką pani Barbary Maj i  klasa IIIc z panią Marią Pieróg. Nowych uczniów uroczyście przywitał dyrektor szkoły Grzegorz Tychanowicz oraz wiceprezydent miasta Mielca pan Paweł Pazdan.  W części artystycznej uroczystości wystąpili uczniowie wielu klas. Poloneza zatańczyła klasa IIIa. O pięknej wiolonczelistce zaśpiewał Wojtek Malinowski. W krainę baśni zabrały widzów uczennice klasy Vd, a swoje umiejętności taneczne zaprezentowały dwie pary: Erita z Kacprem oraz Zuzia z Dawidem. Na dobry początek wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali w prezencie powitalne pamiątkowe medale. Wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w nauce oraz mile spędzonych chwil w naszej szkole.

 

Red. B. Maj, M. Pieróg

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

ANGIELSKI dla każdego

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting