STRZELECTWO SPORTOWE” Spotkanie jedenaste – podsumowanie.
czcionka

W dniu 08.06.2019r uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w jedenastym, podsumowującym spotkaniu  IV Edycji Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 w tym  spotkaniu reprezentowali:  DAWID HINZMANN, MACIEJ KUKULSKI, MACIEJ POPIOŁEK z klasy VIIIa, WIKTOR PROSZAŁEK z klasy VIIId, JAKUB ŚWIĄTEK RAFAŁ DUSZKIEWICZ, MAGDALENA BIELASZKA MACIEJ MOJEK z klasy VIII c.

Podsumowując wszystkie jedenaście spotkań w rywalizacji strzeleckiej, należy powiedzieć, że tak jak w każdej dyscyplinie sportowej bardzo ważna jest tez i tutaj systematyczność ćwiczeń.

Dlatego też ostateczna punktacja była uwarunkowana przede wszystkim systematycznością. Za to właśnie oraz ilość zgromadzonych punktów zostały przyznane miejsca, które przedstawiają się następująco: I miejsce MACIEJ KUKULSKI , II miejsce RAFAŁ DUSZKIEWICZ , III miejsce MAGDALENA BIELASZKA.

Ostatnie spotkanie strzeleckie było również zmaganiem w praktycznej części. Ten pojedynek miał wpływ na ostateczną punktację w lidze. Młodzież w tym podsumowującym spotkaniu miała również możliwość strzelania pod opieką instruktora z pistoletu Glauberyt, kaliber 9mm.

Na koniec organizatorzy podsumowali zmagania strzelców, wręczyli pamiątkowe dyplomy, słodycze i nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora zawodów Pana Wojciecha Ortyla z Zakładu Metalowego w Ławnicy. Została tez wyrażona chęć dalszego organizowania takich zawodów w kolejnych latach.

 

E-dziennik

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting