Konkurs piosenki obcojęzycznej

Wspaniałe osiągnięcia wokalne ucznia naszej szkoły Wojciecha Malinowskiego w konkursach piosenki obcojęzycznej Wojciech Malinowski, uczeń klasy Va, pomimo swojego młodego wieku  wykazuje wyjątkowy talent wokalny oraz determinację w dążeniu do realizacji wyznaczonych sobie celów. Od lat reprezentuje SP 6 w licznych konkursach piosenki, przynosi chlubę naszej szkole zdobywając czołowe miejsca oraz nagrody specjalne. W bieżącym roku szkolnym 2018/19 Wojtek zaczął swoją przygodę z piosenką śpiewaną w języku angielskim, biorąc udział jako najmłodszy uczestnik w dwóch konkursach. I to rezultaty: Nagroda Specjalna Grand Prix w 2 Edycji Miejskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Muzyka na językach” oraz III miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę”. Opiekun: B. Kosińska.

 

Gratulujemy Wojtkowi oraz życzymy dalszych sukcesów!

Red. B. Kosińska

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting