XVII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds. Edukacji Urzędu Miejskiego
czcionka

W dniu 10.06.2019r. odbyła się XVII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds. Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu, którą organizowały p. A.Drozdowska, p. B.Feret i p. A.Łączak. Zawody zgromadziły na starcie drużyny klas III z 6 mieleckich szkół podstawowych. Uczestnicy startowali w 6 konkurencjach, w których za zdobyte miejsce otrzymywali odpowiednią ilość punktów. Część artystyczną zapewnił nam występ zespołów tanecznych oraz indywidualny pokaz japońskiej sztuki walki zaprezentowany przez ucznia naszej szkoły. Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem naszej drużyny, która zajęła wysokie II miejsce. Miła atmosfera, gorący doping z trybun, wielkie emocje związane      z rywalizacją, radość z wygranej- tak przebiegała XVII MIĘDZYSZKOLNA OLIMPIADKA SPORTOWA!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i atrakcyjnie spędzony czas. Red. A. Łączak

 

E-dziennik

Szkoła w chmurze

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting