Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców                          
XVII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds. Edukacji Urzędu Miejskiego

W dniu 10.06.2019r. odbyła się XVII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds. Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu, którą organizowały p. A.Drozdowska, p. B.Feret i p. A.Łączak. Zawody zgromadziły na starcie drużyny klas III z 6 mieleckich szkół podstawowych. Uczestnicy startowali w 6 konkurencjach, w których za zdobyte miejsce otrzymywali odpowiednią ilość punktów. Część artystyczną zapewnił nam występ zespołów tanecznych oraz indywidualny pokaz japońskiej sztuki walki zaprezentowany przez ucznia naszej szkoły. Zawody zakończyły się ogromnym sukcesem naszej drużyny, która zajęła wysokie II miejsce. Miła atmosfera, gorący doping z trybun, wielkie emocje związane      z rywalizacją, radość z wygranej- tak przebiegała XVII MIĘDZYSZKOLNA OLIMPIADKA SPORTOWA!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę i atrakcyjnie spędzony czas. Red. A. Łączak

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting