Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców
Im się udało!- laureaci i finaliści konkursów

Zakończył się czas zmagań naszych uczniów podczas przedmiotowych konkursów wojewódzkich. W tym roku szkolnym dzięki swoim zdolnościom, ale też pracowitości i zaangażowaniu tytuł laureata zdobyły dwie uczennice z klas ósmych. Przedstawmy zatem najlepszych:

Wiktoria Kuroń z klasy 8b- laureatka konkursu z matematyki– opiekun mgr Anastazja Mytych;

Aleksandra Kania z klasy 8d- laureatka konkursu z geografii - opiekun mgr Urszula Tarnawska.

Tytuły finalistów zdobyło troje uczniów:

Wiktoria Kuroń z kl. 8b– finalistka konkursu z fizyki- opiekun mgr Renata Pietrzyk;

Wiktoria Kania z kl. 8d- finalistka konkursu z biologii- opiekun mgr Jolanta Wieczerzak;

Paweł Żuczek z kl. 8e –finalista konkursu z fizyki- opiekun mgr Wojciech Snopkowski.

Zdobycie tytułu laureata wiąże się ze zwolnieniem ucznia z pisania egzaminu klas ósmych z danego przedmiotu. Skorzystała z tego przywileju Wiktoria Kuroń.Gratulujemy sukcesu!