Sukcesy uczniów SP 6 w Miejskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 27 maja 2019 r. odbyła się 2 Edycja Miejskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej dla uczniów szkół podstawowych „Muzyka na językach”. Uczniowie naszej szkoły rewelacyjnie zaprezentowali swoje umiejętności wokalno-językowe. Nagrodę główną Grand Prix wywalczył uczeń klasy Va Wojciech Malinowski, który zaśpiewał piosenkę w języku angielskim. Opiekun: p. B. Kosińska, opiekun muzyczny: p. A. Jasińska.

 

W kategorii piosenki francuskiej I miejsce zdobyła uczennica klasy VIII b Wiktoria Kuroń. Opiekun: p. E. Mysińska. Wyróżnienie otrzymały również uczennice: Maja Zduńska z klasy VIf (opiekun: p. R. Jaśkiewicz) oraz Maja Tomczak z VId  (opiekun: p. B. Kosińska), które zaśpiewały piosenki w języku angielskim.

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz opiekunom i życzymy dalszych sukcesów!

Opr. B. Kosińska

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

ANGIELSKI dla każdego

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting