Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców                          
Rok Moniuszkowski w naszej szkole

Uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć wielkiego polskiego kompozytora Stanisława Moniuszki. Uważany jest on za twórcę polskiej opery narodowej. W swoich dziełach odwoływał się do ojczystego folkloru i tradycji szlacheckiej. W celu przybliżenia wszystkim uczniom postaci najbliższego nam kompozytora z inicjatywy nauczycielki muzyki p. Alicji Jasińskiej powstały w obu budynkach szkoły pamiątkowe tablice. W budynku przy ulicy Biernackiego wykonali je uczniowie: Igor Syper, Kacper Sikora, Joanna Juszczyk i Patryk Drożdż z kl. 3bg a w budynku przy ulicy Solskiego: Dominik Ochalik z kl.7b i Oliwia Łaz z kl. 6b.

red. A. Jasińska

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting