Informacje o ubezpieczeniu znajdują się w zakładce: Informacje dla rodziców                          
Szkolne Koło Caritas

Przed Świętami Wielkanocnymi Szkolne Koło Caritas przeprowadziło zbiórkę darów. Były to koce, pościel, ręczniki, odzież męska i obuwie. Zebrane rzeczy zostały przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn Towarzystwa Pomocy św. Brata Alberta w Mielcu. Akcję zorganizowały panie: Mariola Wiechowska i Anna Woźniak oraz dzieci ze Szkolnego Koła Caritas. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli i włączyli się w to dzieło.

Red. M. Wiechowska

{gallery}2018-2019/caritas{/gallery]

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting